GL5783C Детска престилка

Краток опис:

GL 5783C Детска престилка

водоотпорен


детали за производот

PDF

Тагови производ

Краток опис:

Тоа е детска престилка

 

Вовед во производот:

Ова е престилка за момчиња, материјалот е ПВЦ со меко чувство за рака

Има отпечаток на предниот дел

Водоотпорен

  

 

Параметар на производот:  

Ставка бр. GL5783C
Опис Детска престилка
Ткаенина Ткаенина: ПВЦ материјал
функција Водоотпорен
Сертификат Низок кадмиум, ниско олово, без АЗО, НЕ 6П
Пакет 1pc/polybag, 50pcs/ctn
MOQ. 3000 парчиња/боја
Пример Бесплатно за примерок од 1-3 парчиња
Испорака 30-90 дена по цврста нарачка

 

Додадена вредност на Гренланд:   

1. Строга контрола на квалитетот.

2. Чести нови дизајни и информации за трендовите.    

3. Брзи и бесплатни примероци.

4. Единствено решение за прилагоден буџет.

5. Услуга за складирање на магацин.  

6. Специјален QTY. услуга за големина и шема.


  • Претходно:
  • Следно:

  • 5e363a92 Е-каталог

    Поврзани производи